وصیت نامه شهید سید عباس موسوی قوچانی

وصیت نامه شهید سید عباس موسوی قوچانی
image_pdfimage_print

وصیت نامه شهید سید عباس موسوی قوچانیبخشی از وصیت‌نامه روحانی شهید سید عباس موسوی قوچانی

باسمه‌تعالی

فرزندان عزیزم محسن، آمنه، علی، حسن، حسین، بهار تجلیگاه قدرت خداوند آموزگار درس ‹ قیامت › به ‹بشریت › است.

با تقویت بینش‌ها و گرایش‌هایمان با استفاده از رهنمودهای پیامبرانه امام عزیز خود را برای رستاخیز آماده و به استقبال بهار برویم.

مسئولیتم ‹ تبلیغ و نظارت بر روحانیون › محور شوش است و خوشحالم که در گردان پیشتاز با حمله به مزدوران کثیف آمریکایی به ‌طرف کربلا حرکت می‌کنیم و مدت مأموریتم نیز تا (….) یا فتح یا شهادت. توفیق فقط از خداوند است و آیا مددکاری جز خدا هست؟ هرگز …

 

(برای فتح کربلا) (پیش به‌ سوی جبهه‌ها) همه را سلام برسانید.

احساس کردم که هنوز بین جمهوری اسلام و حکومت علی (ع) خیلی فاصله است؛ دره‌های عمیقی در میان است که یا باید با جسد بهترین جوانانمان پر شود تا امت اسلام بتواند پایش را روی آن‌ها بگذارد و به حکومت اسلام برسد یا باید آن‌قدر خون بدهند که دره‌ها، پر شود تا آیندگان به قایق نجات سوار شوند و خود را به حکومت اسلام برساند …

خدا را خدا در مورد قوه قضاییه؛ افراد کم بینش و بی‌تقوی کنار گذاشته شوند و افراد متقی، پرورش و آموزش داده‌شده و متصدی پست‌های قضاوت شوند. اگر بخواهیم اسلام در مملکت علی بن ابیطالب(ع) بماند بر قوه قضاییه است که از اجرای قانون در مورد همه کس یکسان دریغ نورزد و تعلل نکند متهم هر که باشد از علی بن ابیطالب(ع) بالاتر نیست.

از مبلغین اسلام درخواست عاجزانه دارم که در مورد ضوابط و روابط اسلام با ملت هرچه بیشتر سخن بگویند چه در این صورت است که با دیدن تخلفات از مسئولین از خط امام دلسرد نمی‌شوند.

کتاب‌های شهید مطهری را بخوانید، مسجدها را خالی نگذارید، کمک به قوه‌های سه‌گانه پاسخ به هل من ناصر ینصرنی امام حسین(ع) است.

برای مشاهده وصیت نامه سایر شهدای روحانی کلیک کنید

مقالات مرتبط

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com