مرکز نوآوری و شکوفایی حوزه علمیه

تربیت نیروی انسانی
حمایت ،توانمند سازی،هدایت و ساماندهی طلاب متقاضی
ایجاد اشتغال پایدار برای طلاب دانش آموخته
کار آفرینی و رونق تولیدات فرهنگی طلاب
قبل
بعدی

یکی از اهداف مهم سازمان روحانیت، که مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان متولی تربیت نیروی انسانی این سازمان را به عهده دارد پاسخگویی به نیازهای جامعه و نظام اسلامی می باشد ، اغلب دانش آموخته های حوزه علمیه که ماموریت دارند تا این هدف مهم را محقق سازند، متاسفانه فاقد مهارتهای لازم برای ورود به جامعه و پاسخگویی به نیازهای آنان می باشند.

کارشناسان امر و اساتید فن در زمینه تربیت طلاب، ریشه بسیاری از معضلات طلبگی را بی انگیزگی ناشی از نبود حس مفید بودن و عدم بکارگیری این نیروی آماده و عاشق خدمت می دانند.

مسئولین و پرسنل مرکز نوآوری و شکوفایی حوزه علمیه خراسان با هدف پر نمودن این خلاء و از بین بردن این معضل فراگیر، اقدام به برنامه ریزی برای فعالیتهای کوتاه مدت یکساله نموده و با در نظر گرفتن اهداف بلند مدت این مرکز و همچنین توجه به منویات مدیران امر که در مصاحبه های عمیق و دقیق،تحلیل و جمع آوری گردیده و با مطالعات میدانی در حوزه نیازشناسی طلاب و جامعه هدف برنامه ذیل را با مبانی علمی آن پس از چندین جلسه کارشناسی ارائه نموده است. امید این که بتوانیم با اقدامات صحیح در راستای اجرای این برنامه و در سایه حمایت های همیشگی و اعتماد مسئولان امر، نتیجه ای بگیریم که عواید آن رشد و توانمندسازی طلاب و ترویج فرهنگ خدمت رسانی دینی و در نهایت اعتلای پرچم دین اسلام در جامعه و تحصیل رضایت خداوند باشد.

در مسیر طلبگی همراه شما خواهیم بود

آموزش:

ما برای تیم های کارآفرین طلبگی دوره های آموزش تخصصی برگزار می کنیم

فضای کاری:

محیط کاری مناسب منجر به افزایش خلاقیت, بهره وری و بازدهی بالای تیم می شود. ما برای شما فضایی پویا را فراهم می کنیم.

مربی گری:

شما می توانید از تجربیات مربیان و کارآفرینان برتر مرکز ما بهره مند شوید

سرمایه اولیه

ما علاوه بر امکانات و خدمات در دوره شتابدهی 25 میلیون تومان سرمایه نقدی در اختیار شما قرار می دهیم.

0
اشتغال
0
کارآفرینان مرکز نوآوری
0
ایده های بررسی شده
0
کارآفرینان برتر

تیم های ما:

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com