درباره ما

 

 

کار اصلی مسیر طلبه تولید محتوای مورد نیاز طلاب برای انتخاب مسیر صحیح طلبگی و کارآمدسازی آنان برای رسیدن به موفقیت در راستای انجام رسالت های طلبگی  است. خدمات ما در حوزه آموزش مهارت های ویژه توانمندسازی طلاب در عرصه ارائه خدمات اجتماعی و اداری است. البته دریافت این خدمات سه مرحله پیش نیاز دارد که در این زمینه نیز کلیه اطلاعات لازم به صورت رایگان در اختیار آنان قرار داده می دهیم.

در واقع خدمات مسیر طلبه از دو بخش اصلی تشکیل می شود:

بخش اول: هدایت تحصیلی و شغلی طلاب است که مستلزم طی مراحل ذیل است:

 

    1. آشنایی با اهداف و رسالت ها و افقهای پیش روی طلاب
    1. معرفی کلیه رشته های تخصصی و مراکز تخصصی و دانشگاه های حوزوی

 

بخش دوم: سامانه مهارت آموزی طلاب است که از بخش های مختلفی مانند مهارت های عمومی، مهارت های تخصصی، تکنیک های مهارتی و مقالات انگیزشی، آموزشی تشکیل شده است. این مهارت ها شامل محتواهای آموزشی در قالب های مختلفی همچون متن، صوت، ویدیوهای آموزشی و همچنین پادکست ها و موشن گرافی های آموزشی ارائه می شود. از محتواهای ارائه شده آزمون آنلاین گرفته می شود و در پایان گواهی شرکت در دوره صادر می گردد. گواهی های صادر شده تحت نظارت سازمان تبلیغات اسلامی با عنوان کانون فرهنگی تبلیغی مسیر طلبه می بادشد.

آنچه در سایت مسیر طلبه ارائه می شود مبتنی بر طرح جامع نقشه راه مسیر طلبگی می باشد که در سال ۹۸ طراحی گردیده و مراحل عملیاتی سازی خود را سپری می کند.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com