استعداد سنجی تحصیلی و شغلی برای ارائه مسیر موفقیت طلبگی

در میان طلاب همیشه این گلایه وجود داشته که چرا در حوزه علمیه به استعدادها و توانمندی های ما توجه نمی شود. چرا برای همه طلاب با سطوح مختلف درک و توانمندی فقط یک برنامه ثابت وجود دارد و مطابق هر سطحی از استعداد برنامه ریزی نمی شود.

تیم مسیر طلبه با درک از این مساله اقدام به برگزاری تست های استعدادسنجی و ارائه مشاوره برای انتخاب صحیح مسیر طلبگی بر اساس استعدادها، توانمندی ها و علایق شما می نماید. ابزار مورد استفاده برای ارائه مسیر موفقیت در طلبگی، تست رغبت سنج شغلی هالند، تست هوش هیجانی EQ، تست شخصیت شناسی mbti و مصاحبه حضوری می باشد.

این سرویس به دلیل لزوم انجام مصاحبه با طلاب برای ارائه نقشه راه دقیق، برای پیمودن مسیر طلبگی، به صورت حضوری، تلفنی و مجازی انجام می گیرد. طلاب گرانقدر و مدیران مدارس برای دریافت این خدمت  و تشکیل پرونده استعداد سنجی اختصاصی می توانند از طریق زیر اقدام نمایند.

ارتباط با کارشناس
051-37610689

گزارش تصویری از برگزاری طرح در مدارس علمیه و سایر نهادها

سوابق اجرایی

 این تیم تا کنون توانسته است با عقد قرارداد با معاونت آموزش حوزه علمیه خراسان در سال 97و98 و عقد تفاهم با مرکز مشاوره و مهارت آموزی حوزه علمیه خراسان در سال 99 طرح استعدادسنجی را برای کلیه طلاب جدیدالورود حوزه علمیه خراسان در سراسر سه استان خراسان برگزار نماید.

تعداد مدارس تحت پوشش:

0

تعداد طلاب تحت پوشش:

0

سایر نهادهای طرف قرارداد:

  1. دفتر تبلیغات اسلامی خراسان
  2. کانون تخصصی خانواده
  3. دفتر نخبگان و استعداد های برتر حوزه علمیه اصفهان
  4. شتاب دهنده کسب و کار فردوسی
  5. مرکز نوآوری و شکوفایی حوزه علمیه خراسان
  6. مرکز رشد فناوری های فرهنگی و زیارت
  7. دفتر مشاوره شهرداری مشهد
  8. برخی از مدارس آموزش و پرورش مشهد

درگاه ارتباطی

برای ارتباط با اعضای تیم مسیر طلبه و انعقاد قرارداد برای اجرای طرح استعداد سنجی ویژه مدارس علمیه می توانید از این طریق اقدام نمایید.

تلفن: ۰۵۱۳۷۲۳۲۵۳۹

شبکه های اجتماعی: ایتا:@fattahimaasoom 

تلفن همراه: 09152080756

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com