استعداد سنجی تحصیلی و شغلی برای ارائه مسیر موفقیت طلبگی

در میان طلاب همیشه این گلایه وجود داشته که چرا در حوزه علمیه به استعدادها و توانمندی های ما توجه نمی شود. چرا برای همه طلاب با سطوح مختلف درک و توانمندی فقط یک برنامه ثابت وجود دارد و مطابق هر سطحی از استعداد برنامه ریزی نمی شود.

تیم مسیر طلبه با درک از این مساله اقدام به برگزاری تست های استعدادسنجی و ارائه مشاوره برای انتخاب صحیح مسیر طلبگی بر اساس استعدادها، توانمندی ها و علایق شما می نماید. ابزار مورد استفاده برای ارائه مسیر موفقیت در طلبگی، تست رغبت سنج شغلی هالند، تست هوش هیجانی EQ، تست شخصیت شناسی mbti و مصاحبه حضوری می باشد.

این سرویس به دلیل لزوم انجام مصاحبه با طلاب برای ارائه نقشه راه دقیق، برای پیمودن مسیر طلبگی، صرفا به صورت حضوری انجام می گیرد. طلاب گرانقدر و مدیران مدارس برای دریافت این خدمت  و تشکیل پرونده استعداد سنجی اختصاصی می توانند از طریق زیر اقدام نمایند.

ارتباط با کارشناس
۰۵۱-۳۷۲۳۲۵۳۹

گزارش تصویری از برگزاری طرح در مدارس علمیه و سایر نهادها

 

سوابق اجرایی

این تیم تا کنون توانسته است با عقد قرارداد با معاونت آموزش حوزه علمیه خراسان در سال 97و98 و عقد تفاهم با مرکز مشاوره و مهارت آموزی حوزه علمیه خراسان در سال 99 طرح استعدادسنجی را برای کلیه طلاب جدیدالورود حوزه علمیه خراسان در سراسر سه استان خراسان برگزار نماید.

تعداد مدارس تحت پوشش:

0

تعداد طلاب تحت پوشش:

0

سایر نهادهای طرف قرارداد:

  1. دفتر تبلیغات اسلامی خراسان
  2. کانون تخصصی خانواده
  3. دفتر نخبگان و استعداد های برتر حوزه علمیه اصفهان
  4. شتاب دهنده کسب و کار فردوسی
  5. مرکز نوآوری و شکوفایی حوزه علمیه خراسان
  6. مرکز رشد فناوری های فرهنگی و زیارت
  7. دفتر مشاوره شهرداری مشهد
  8. برخی از مدارس آموزش و پرورش مشهد

درگاه ارتباطی

برای ارتباط با اعضای تیم مسیر طلبه و انعقاد قرارداد برای اجرای طرح استعداد سنجی ویژه مدارس علمیه می توانید از این طریق اقدام نمایید.

تلفن: ۰۵۱۳۷۲۳۲۵۳۹

شبکه های اجتماعی: ایتا:@fattahimaasoom 

تلفن همراه: 09152080756

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com