مسیر طلبه

اهم فعالیت های تیم هدایت تحصیلی در سال ۱۳۹۷

اختصاصی “هدایت خبر”

اهم فعالیت های تیم هدایت تحصیلی در سال ۱۳۹۷

بنا به گزارش خبرنگار هدایت خبر حجت الاسلام فتاحی ، مدیر تیم هدایت تحصیلی ضمن پیامی از کربلای معلی با تبریک عید نوروز و سال جدید بیان کرد : دعا گوی همه عزیزان از کربلای معلی هستم و سال جدید را خدمت همه طلاب و روحانیون عزیز تبریک عرض میکنم.

ایشان در رابطه با ادامه فعالیت تیم هدایت تحصیلی در ایام نوروز و کارهای پیش رو گفت:

بعد از تعطیلات دوستان ما به صورت جدی کارهای خود را ادامه خواهند داد . فعالیت های در حال انجام تیم ما برگزاری ادامه دوره های هدایت تحصیلی و فعالیت در کانال با ارائه پیام های انگیزشی و پیام های خودشناسی و معرفی مراکز و .. می باشد. و کارهای پیش روی ما بسیار فراوان است که از جمله آنها میتوان سناریوی جدید رادیو هدایت ، کتاب آزمون ورودی حوزه ، و چند کار بسیار مهم و جذاب دیگر که اینها را بعد از سفر زیارتی در مشهد اعلام خواهم کرد.

حجت الاسلام فتاحی در آخر ضمن تشکر از همه اعضای تیم خود و طلاب همراه هدایت تحصیلی در کانال و سایت در رابطه با نام گذاری سال ۹۷ توسط رهبر انقلاب ، گفت:

تیم هدایت تحصیلی طلاب در تلاش هست که در سال پیش رو با قدم نهادن در راستای رسالت روحانیت وبا محوریت بیانات رهبرعزیزمان ، بتواند قدمی برای مهارت افزایی طلاب در راستای حمایت از کالای ایرانی_اسلامی ، بردارد.

برای مشاهده سایر اخبار مسیرطلبه کلیک کنید

 

برچسب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *