مسابقه ایده پردازی

image_pdfimage_print
مسابقه ایده پروری

شما بعنوان یک طلبه چه خدمتی می توانید به جامعه ارائه کنید؟

ما برای اینکه بتوانیم خدمات متناسب به جامعه ارائه کنیم، باید نیاز های واقعی جامعه را بشناسیم. وقتی نیاز واقعی را شناسایی کردیم مردم هم از خدمات ما برای رفع نیاز خودشان استقبال کرده و برای آن هزینه خواهند کرد.

اما آیا خدماتی که ما ارائه می کنیم مطابق نیاز های جامعه هست؟

مقام معظم رهبری می فرمایند: توجه به نیاز های زیست بوم(محل زندگی) در اولویت کارآفرینان باید باشد.

همه شما مطلع هستید که مهمترین نیاز زیست بوم ما طلاب خراسانی، توجه به مسائل موجود در زیارت امام رضا علیه السلام و حرم مطهر رضوی است. پس باید دنبال  پاسخ این سوال بود که نیاز های زائرین مشهد چیست و چگونه می توان آن دسته از نیاز های آنان را که پاسخ گویی به آن از وظایف،رسالت ها و اهداف حوزه علمیه است، پاسخ داد؟

پس از مشورت با نخبگان حوزوی و دانشگاهی، جلسات مشورتی فراوان با متصدیان پاسخگویی به نیاز های زائرین، مطالعات و تحقیقات میدانی و شناسایی شبکه مسائل مرتبط با زائرین این مسائل را اولویت بندی نموده و برای ارائه راه حل های خلاقانه و متناسب دست یاری به سوی شما دراز نموده و از شما دعوت می کنیم که برای پاسخ به این نیاز ها و حل این مسائل ایده های خود را با ما مطرح نمایید.

مسائل و نیاز هایی که مربوط به طلاب و فضای فرهنگی و مذهبی است با اولویت های در نظر گرفته شده، عبارتند از:

  • تولید محتوای مناسب برای اردوهای زیارتی در مشهد
  • تولید محصولات و المان های مذهبی، ویژه مشهد مقدس برای گروه های مختلف زائر
  • ایجاد خاطره ماندگار از سفر معنوی به مشهد و انتقال پیام رضوی به مقصد
  • سایر موضوعات مرتبط

توضیحات تکمیلی درباره این مسائل در کانال ارتباطی ما با لینک های اینستاگرام سایت مسیر طلبهتلگرام سایت مسیر طلبهسروش سایت مسیر طلبهایتا سایت مسیر طلبهموجود است.

شما طلاب محترم می توانید با ثبت ایده های خود در این سامانه و پس از کسب نمره قبولی از سوی کارشناسان مرکز، موفق به راه یابی به دوره پیش شتاب در مرکز نوآوری و شکوفایی شده و برای تبدیل نمودن ایده خود به محصول یا خدمت، از خدمات این مرکز بهره مند گردید.

شما می توانید با مطالعه مقالات ایده پردازی آشنایی بیشتری با اصول ایده پردازی و روش های ایده پردازی کسب نموده و یا با مطالعه درسنامه ایده پردازی، ضمن آشنایی با اصول و فنون ایده پردازی، گواهی شرکت در این درسنامه را نیز دریافت کنید.

برای ثبت ایده های خود از طریق لینک زیر اقدام نمایید:

ثبت ایده

نکته:

  • ایده های برتر علاوه بر دریافت جایزه نقدی فرصت آموزش و فعالیت در مرکز نوآوری و شکوفایی حوزه علمیه خراسان را دریافت می کنند و می توانند با اخذ آموزش های رایگان در قالب کارگاه های حضوری و مجازی، مشاوره، فضای اختصاصی کار در مرکز نوآوری و . . . ایده خود را پرورش داده و با کمک کارشناسان مرکز نوآوری و شکوفایی، آن را تبدیل به محصول و خدمت کنند.
  • برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ایده پردازی از طریق لینک مقالات و درسنامه اقدام نمایید.
  • سوالات و نظرات خود را از طریق شماره تماس ۰۹۱۵۴۳۵۸۱۸۷ پیگیری نمایید.

مقالات مرتبط

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com